Hakkımızda

Eskişehir demir doğrama sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlaı ürünler çıkarmak için çıktığımız yolda birçok başarı edinen şirketimiz, kullanışlı, sağlam ve dayanıklı tüketim ürünleri üretiminde zirveye doğru yol almaktadır.

 

Eskişehir Selin Demir Doğrama, bir demir ustasının becerisi ile ortaya çıkabilecek sınırsız çeşitte ürünü, hayalinize uyarlayarak sizlere sunmaktadır. Bizim için bir sanat olarak yaşattığımız Eskişehir ferforje, ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından bahçe ve balkon mobilyalarına, balkon, pencere korkuluklarına kadar çeşitli alanlarda beğenilerinize sunulmaktadır. 

 

Demir ve ferforj ürünlerinin yanında en çok tercih edilen güvenlik önlemlerinden biri olan Eskişehir tel örgü, dikenli tel, jiletli tel, panel çit sistemlerinin üretimi ve montajı da Selin Demir Doğrama'nın tecrübeli ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Usta bir ekiple çalıştığımız firmamızda en kıymet verdiğimiz konulardan bir tanesi de kullanılan tüm malzemelerin 1. kalite olmasıdır.

 

Eskişehir demir doğrama atölyeleri arasında en güvenilir adreslerin biri olan Selin Demir Doğrama, kaliteli malzemelerle üretilen hayal ettiğiniz ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilemeniz için daima sizlerin hizmetindedir.

 

 

Selin Demir Doğrama İletişim Bilgileri

Adres: Baksan San. Sit. 82/5 Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0 544 301 31 94